Americano® Espresso 250 ml tumbler with spill-proof lid
Από
4,14 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 262,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 325,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21069908
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Espresso 250 ml tumbler with spill-proof lid"
Double-wall insulated tumbler with a secure twist-on spill-proof lid. The lid clips closed to better prevent spillages, and is manufactured without silicone for a full recyclable mug. Volume capacity is 250 ml. You can mix and match colours to create your perfect mug. Made in the UK. EN12875-1 compliant, dishwasher safe, and microwave safe. Packed in a recycled PE plastic bag.
| Colour: | Black, Red |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 90 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.93 |
| Ύψος: | 118mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 102g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PP Plastic |
Σύνδεση