Americano® Espresso 250 ml recycled insulated tumbler
Από
3,45 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 219,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 271,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21045237
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Espresso 250 ml recycled insulated tumbler "
Compact, double-wall insulated tumbler with twist-on lid. Fits under most coffee makers. Volume capacity is 250 ml. Made from 100% recycled material. The shades of black may vary due to the nature of the recycled material. Made in the UK. Packed in a home-compostable bag. BPA-free and dishwasher safe.
| Colour: | Purple, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 90 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.93 |
| Ύψος: | 118mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 103g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PP Plastic |
Σύνδεση