Americano® Cortado 300 ml tumbler with grip
Από
3,45 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 219,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 271,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21009002
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Cortado 300 ml tumbler with grip"
Durable, single-walled tumbler with press-on lid and silicone grip. Tumbler has a glass-like appearance with exceptional clarity. EN12875-1 compliant, dishwasher safe, and microwave safe. Volume capacity is 300 ml. Mix and match colours to create your perfect mug. Made in the UK. Packed in a recycled PE plastic bag. BPA-free and dishwasher safe.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.58 |
| Ύψος: | 127mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 111g |
| Διάμετρος: | 87mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | SAN Plastic, PE Plastic, Silicone Plastic |
Σύνδεση