Americano® 350 ml tumbler with spill-proof lid
Από
4,50 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 286,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 354,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21069526
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® 350 ml tumbler with spill-proof lid"
Double-wall insulated tumbler with a secure twist-on spill-proof lid. The lid clips closed to better prevent spillages, and is manufactured without silicone for a fully recyclable mug. Volume capacity is 350 ml. Mug is fully recyclable. You can mix and match colours to create your perfect mug, contact us for additional colour options. Made in the UK. Packed in a recycled PE plastic bag. BPA-free and dishwasher safe.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 49 x 50 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 50 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.98 |
| Ύψος: | 154mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 116g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PP Plastic |
Σύνδεση