Americano® 350 ml insulated tumbler
Από
3,95 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-22000198
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® 350 ml insulated tumbler"
Double-wall insulated tumbler with a capacity of 350 ml and a secure screw-fix lid. The mug is fully recyclable and packed in a recycled PE plastic bag. Made in the UK.
| Colour: | Blue, White |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 53 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 53 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | biodegradable individual polybag () |
| Ύψος: | 154mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 115g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 154mm |
| Υλικός: | PP Plastic |
Σύνδεση