Americano® 350 ml insulated tumbler with grip
Από
4,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,53 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-22000221
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® 350 ml insulated tumbler with grip"
Double-wall insulated tumbler with a capacity of 350 ml. The mug has a secure screw-fix lid and a silicone grip. The mug is fully recyclable and packed in a recycled PE plastic bag. Made in the UK.
| Colour: | Red, White |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 55 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 55 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Packaging Information: | biodegradable individual polybag () |
| Ύψος: | 155mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 130g |
| Διάμετρος: | 95mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PP Plastic, Silicone Plastic |
Σύνδεση