Americano® 350 ml insulated tumbler with grip
Από
4,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 263,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 326,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21000222
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® 350 ml insulated tumbler with grip"
Double-wall insulated tumbler with twist-on lid and silicone grip. Volume capacity is 350 ml. Mix and match colours to create your perfect mug. Made in the UK. Packed in a recycled PE plastic bag. BPA-free and dishwasher safe.
| Colour: | Orange, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Ύψος: | 154mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 138g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PP Plastic, Silicone Plastic |
Σύνδεση