America women's padded parka jacket
Από
24,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 25,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 25,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 31,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R50734T5
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "America women's padded parka jacket"
Waterproof padded parka jacket for women. Slim-fit. High collar with folded and removable hood with hook & loop closure. Matching central zipper with flap. Side pockets with zipper and fixed flap. Interior pocket with hook & loop closure. Adjustable cuffs with hook & loop belt loop. Interior access for reinforcements on the back and left chest.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | 2XL |
| Country of Origin: | MYANMAR |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 38 x 38 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6202401011000000000000 |
| Βάρος: | 850g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 100% Recycled Polyester, Lining, Woven of Recycled Polyester, Padding/filling, Wo |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση