America kids padded parka jacket
Από
22,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 23,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 23,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 29,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K50724ID
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "America kids padded parka jacket "
Waterproof padded parka jacket for kids. High collar with folding hood and hook & loop closure. Matching central zipper with flap. Side pockets with zipper and fixed flap. Interior pocket with hook & loop closure. Adjustable cuffs with hook & loop belt loop. Interior access for reinforcements on the back and left chest.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | 4 |
| Country of Origin: | MYANMAR |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 34 x 50 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 50 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6201401011000000000000 |
| Βάρος: | 520g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of Recycled Polyester, Lining, Woven of Recycled Polyester, Padding/filling, Woven o |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση