America kids padded parka jacket
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 23,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 23,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 29,20 € |
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 12 |
| Country of Origin: | MYANMAR |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 55 x 37 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 37 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6201401011000000000000 |
| Βάρος: | 520g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of Recycled Polyester, Lining, Woven of Recycled Polyester, Padding/filling, Woven o |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση