Amelie glass carafe and cup set with matt finish
Από
8,75 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,83 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12639501
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Amelie glass carafe and cup set with matt finish"
A sleek 850 ml glass carafe with a matching 200 ml glass cup with matt finish. Perfect for serving water, juice, or other drinks. Elegant and compact, this set looks beautiful on a dining table or desk. Made from high-quality glass for clarity and durability.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 43 x 53 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 53 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013420000000000000000 |
| Βάρος: | 292g |
| Μάρκα: | Seasons |
| Μήκος: | 190mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Borosilicate glass |
Σύνδεση