Amarago 200 g/m2 short sleeve men's tipping polo
Από
13,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-38108011
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Amarago 200 g/m2 short sleeve men's tipping polo"
The Amarago short sleeve men's polo is the example of timeless style and contemporary elegance. Made from a high-quality 200 g/m² piqué knit cotton fabric, this polo offers exceptional comfort and durability. Featuring a unique tipping detail on the collar and cuffs, and the contrasting colours create a stylish and modern aesthetic, making it a standout choice for any occasion.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 39 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 39 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6105100000000000000000 |
| Βάρος: | 260g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Piqué knit of BCI cotton, 200 g/m2 |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση