Alzir recycled plastic over-ear wireless Bluetooth headset
Από
13,94 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12448490
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alzir recycled plastic over-ear wireless Bluetooth headset"
Combine style and performance with the Alzir Bluetooth 6.0 wireless over-ear headset. Made from recycled plastic, it features a sleek design, built-in microphone, and easy-to-use control buttons. The headset offers up to 12 hours of talk or play time and recharges in just 1–2 hours. A 30 cm USB-A to Type-C charging cable is included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 31 x 40 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 40 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 82mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300090000000000000 |
| Βάρος: | 195g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 205mm |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση