Aluminium torch Romeo
Από
5,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4837-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium torch Romeo"
Aluminium pocket torch with 14 LED lights and wrist strap. Packaged in a black gift box. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 36.5 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 36.5 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.89 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 124mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 207g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62471:2008 (LVD), MSDS, AZO Dyes/Amines |
| Υλικός: | Aluminium, Rubber, LED |
Σύνδεση