Aluminium torch Beth
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,89 € |
| Colour: | Cobalt Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 28.5 x 25.5 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 28.5 x 25.5 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.95 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10000 |
| Ύψος: | 122mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 28g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση