Aluminium solar power bank Tycho
Από
14,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,35 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,35 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,51 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1262004-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium solar power bank Tycho"
Aluminium solar power bank with blue indicator lights. USB and USB-c port. Input DC5V/1A. Output 5V/1A. Capacity: 4,000mAh. Including USB cable.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 23 x 23 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 23 x 23 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.27 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8501310000 |
| Βάρος: | 152g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 125mm |
| Πλάτος: | 78mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση