Aluminium power bank Ezra
Από
7,35 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7298-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium power bank Ezra"
Aluminium power bank with a capacity of 4.000mAh, polymer battery, input DC 5V/1000mA, and output DC 5V/1000mA. Including power button LED light indicators and a standard USB port. Cable included. Configuration/size M is available in USB-A/Micro-USB.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 26 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 26 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2720 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 150g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 110mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Sea-Safe Transport of Goods, MSDS, UN38.3, Air-Safe Transport of Goods, IEC 62133, Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, PCP, SCCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62368, EN55032:2015, BSCI |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση