Aluminium mobile phone holder Adam
Από
11,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9222-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium mobile phone holder Adam"
Aluminium and wooden phone holder cage, including USB ports and lock with two small keys.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 52 x 23 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 23 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 8 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.4 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 192 |
| Ύψος: | 117mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090 |
| Βάρος: | 528g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 215mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, BSCI |
| Πλάτος: | 192mm |
| Υλικός: | Aluminium, Wood |
Σύνδεση