Aluminium mini torch with carabiner Tracy
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,42 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Silver |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 29 x 27.5 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 27.5 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.5 |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 51mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | IEC 62471, MSDS, Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Υλικό: | Aluminium, Plastic |
Σύνδεση