Aluminium luggage tag Isa
Από
1,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,45 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,45 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3129-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium luggage tag Isa"
Aluminium luggage tag with a metal cord fastening.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 55 x 21 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 21 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7616999000 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 85mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, Lead |
| Πλάτος: | 38mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση