Aluminium emergency blanket Cecilia
Από
0,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8159-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium emergency blanket Cecilia"
Aluminium foil thermal blanket. Packaged in a polybag.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 27 x 18.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 27 x 18.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.04 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9600 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3920621900 |
| Βάρος: | 46g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 2100mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 1300mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση