Aluminium door opener Jada
Από
0,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9421-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium door opener Jada"
Aluminium door opener with bottle opener. Use the door opener to open doors and press buttons in public without having to touch them.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 250 |
| OuterBoxDimension: | 42.5 x 25 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 42.5 x 25 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 17.95 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205100000 |
| Βάρος: | 17g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 88mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση