Aluminium binoculars Tobey
Από
12,45 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,06 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3786-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium binoculars Tobey"
Aluminium and rubber binoculars (8 x 21 magnification), supplied in a black nylon pouch.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 40 x 26 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 26 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9005100000 |
| Βάρος: | 130g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 102mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | ABS, Aluminium, Plastic, Rubber |
Σύνδεση