Aluminium bicycle bell Babette
Από
1,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7251-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium bicycle bell Babette"
Aluminium bicycle bell.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 50 x 30 x 32.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 30 x 32.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.72 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 47mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8306100000 |
| Βάρος: | 41g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Phthalates, Lead |
| Υλικός: | ABS, Aluminium |
Σύνδεση