Aluminium alloy cable set Alvin
Από
1,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9215-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium alloy cable set Alvin"
Aluminium 3-in-1 charging cable set with USB, USB-C, and micro USB.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 46 x 32 x 36.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 32 x 36.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 10800 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090 |
| Βάρος: | 19g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 178mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS |
| Πλάτος: | 14mm |
| Υλικός: | Alloy, Aluminium |
Σύνδεση