Aluminium USB hub Leo
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,72 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 25 x 25 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 25 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 23mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471800000 |
| Βάρος: | 43g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 89mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE |
| Πλάτος: | 36mm |
| Υλικό: | Alloy, Aluminium |
Σύνδεση