Aluminium Maglite mini AA flashlight Monique
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 51,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 51,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 63,74 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 19 x 16 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 19 x 16 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2592 |
| Ύψος: | 145mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 201g |
| Μάρκα: | Maglite |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση