Aluminium Maglite Solitaire flashlight
Από
23,86 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 27,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 27,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 33,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2814-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium Maglite Solitaire flashlight"
Aluminium Maglite Solitaire flashlight with key ring and adjustable light beam. Individually packaged in giftbox. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 24 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 12 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 12 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 72 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.34 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 7776 |
| Ύψος: | 82mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 68g |
| Μάρκα: | Maglite |
| Πλάτος: | 13mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση