Aluminium COB flashlight Vela
Από
5,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,02 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,02 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1267908-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium COB flashlight Vela"
Aluminium and alloy COB flashlight with ABS casing and metal clip on the back. Features 3 light functions, zoom mode, and a black carabiner on the top side. Powered by a 500 mAh Li-ion battery with Type-C charging. Delivers 130 lumens and includes a 30 cm black cable. Push button operation. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 29 x 20.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 29 x 20.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 130mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 62g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 30mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | ABS, Alloy |
Σύνδεση