Aluminium 2-in-1 key holder Carla
Από
1,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4867-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium 2-in-1 key holder Carla"
Aluminium key holder with bottle opener and three LED lights.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 59 x 18 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 18 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.53 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 17500 |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 24g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, D.o.C EMC/CE, EMC, RoHS, Nickel, PAHs, EN 62471:2008 (LVD), Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, Battery 2006/66/EC, BSCI |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση