Aluminium 2-in-1 key holder Audrey
Από
1,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4845-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium 2-in-1 key holder Audrey"
Aluminium pocket torch with LED light. Batteries included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 48 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 20 x 29.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 20 x 29.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.54 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.48 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 16800 |
| Ύψος: | 64mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 23g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, RoHS, BSCI |
| Υλικός: | Aluminium, LED |
Σύνδεση