Aluminium 2-in-1 key holder Anna
Από
1,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4861-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aluminium 2-in-1 key holder Anna"
Aluminium pocket torch with three LED lights and a metal trigger clip attachment. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 29 x 28.5 x 38.4 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 28.5 x 38.4 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.82 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 16000 |
| Ύψος: | 53mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 26g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, IEC 62471, MSDS, BSCI |
| Υλικός: | Aluminium, Plastic, Metal |
Σύνδεση