Alto POP 350 ml tumbler with 360° lid
Από
2,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-22052201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alto POP 350 ml tumbler with 360° lid"
The Alto 350 ml tumbler contains 50% Prevented Ocean Plastic – every tumbler recycles and reuses 10 disposable plastic cups collected from Asia. The tumbler with the unique 360° clip-on lid is a sophisticated and stylish single-walled drinking vessel featuring insulating ridges for safe and comfortable handling. The innovative lid allows you to drink from any side of the cup, and enhances any drinking experience with a stronger aroma from your chosen beverage. Both the lid and vessel are made of fully recyclable plastics. Enjoy your favourite hot beverages in both comfort and style.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 55 x 37 x 47 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 37 x 47 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 70 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 132mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 860mm |
| Υλικός: | 50% Recycled Plastic and 50% PP Plastic |
Σύνδεση