Alti 630 ml RCS recycled plastic water bottle
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,00 € |
| Colour: | Royal blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 45 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 45 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.1 |
| Packaging Information: | Manual (36 / Egg crate) |
| Ύψος: | 228mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Διάμετρος: | 66mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 66mm |
| Πλάτος: | 66mm |
| Υλικός: | Recycled PP Plastic |
Σύνδεση