Althea sport towel 50x100 cm
Από
2,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11350555
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Althea sport towel 50x100 cm"
The Althea sport towel is made from 140 g/m² polyester, offering a quick-drying and absorbent surface, essential for wiping away sweat during intense workouts or outdoor activities. With its generous dimensions of 50 cm x 100 cm this towel offers versatility, perfect for various fitness routines and outdoor adventures.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 30 x 52 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 52 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6302939000000000000000 |
| Βάρος: | 72g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1000mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | Knit of Polyester, 140 g/m2 |
Σύνδεση