Althea sport towel 30x80 cm
Από
1,29 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11350421
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Althea sport towel 30x80 cm"
The Althea sport towel is made from 140 g/m² polyester, offering a quick-drying and absorbent surface, essential for wiping away sweat during intense workouts or outdoor activities. The towel measures 30 x 50 cm, providing the perfect balance between portability and functionality.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 45 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 35 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6302600090000000000000 |
| Βάρος: | 38g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 800mm |
| Πλάτος: | 300mm |
| Υλικός: | Knit of Polyester, 140 g/m2 |
Σύνδεση