Alterf recycled plastic True Wireless Bluetooth earbuds with silicone eartips
Από
9,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12448290
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alterf recycled plastic True Wireless Bluetooth earbuds with silicone eartips"
Enjoy stylish wireless sound with the Alterf TWS Bluetooth earbuds. Made from recycled plastic and fitted with soft silicone ear tips for a comfortable fit, this stereo headset comes with a compact charging case. With Bluetooth 6.0, it offers up to 4 hours of play or talk time and recharges in just 1–1.5 hours. A 30 cm USB-A to Type-C charging cable is included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 33 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 33 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 27mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 58mm |
| Πλάτος: | 51mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση