Altais recycled plastic True Wireless Bluetooth earbuds
Από
9,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,04 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12448190
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Altais recycled plastic True Wireless Bluetooth earbuds"
Made from recycled plastic, the Altais TWS Bluetooth stereo earbuds combines comfort and convenience in a compact charging case. With Bluetooth 6.0, it offers stable connectivity, up to 4 hours of talk or play time, and quick recharging in just 1-1.5 hours. A 30 cm USB-A to Type-C charging cable is included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 27 x 31 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 31 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.85 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 25mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300090000000000000 |
| Βάρος: | 31g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 55mm |
| Πλάτος: | 47mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση