Altair 5000 mAh 10W recycled plastic rugged solar power bank with built-in torch
Από
13,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,06 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12447190
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Altair 5000 mAh 10W recycled plastic rugged solar power bank with built-in torch"
The Altair 5000 mAh solar power bank, made from recycled plastic, is built for durability and convenience. It offers two USB-A output ports and a Type-C input/output port for flexible charging options. Designed with a rugged exterior, it features a removable clip for easy attachment, a built-in torch, and connectors securely stored behind a silicone cap. With solar charging capability and an LED indicator to show charging status, this power bank is the ideal companion for outdoor adventures.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual (30 / Inner carton) |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Βάρος: | 223g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 159mm |
| Πλάτος: | 210mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση