Alps 200 ml insulated mug with carabiner
Από
4,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-19538304
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alps 200 ml insulated mug with carabiner"
Whether while camping, glamping or on a trekking trip, the Alps 200 ml insulated mug is a great companion during any outdoor activity. The ear handle of the mug is a carabiner and thus easy to attach to almost any backpack. The stainless steel material makes the Alps mug easy to clean and highly resistant to corrosion. Thanks to the double-walled design, hot drinks stay hot a little longer than they would in a regular mug. There are several options for placing a logo, making this mug look even more striking than it already does.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 42 x 49 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 49 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 48 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 85mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7323930090000000000000 |
| Βάρος: | 104g |
| Διάμετρος: | 70mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 105mm |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση