Alora 200 g/m² recycled cotton kitchen towel
Από
2,33 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11332650
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alora 200 g/m² recycled cotton kitchen towel"
Kitchen towel crafted from 100% GRS certified 200 g/m² recycled cotton, featuring a distinctive contrasted loop. Towel size: 50 x 50 cm.
| Colour: | Ice Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 19 x 60 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 19 x 60 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6302600090000000000000 |
| Βάρος: | 65g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 500mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled cotton, 210 g/m2 |
Σύνδεση