Alnair 5000 mAh 10W recycled plastic Type-C power bank with built-in flip stand and 2-in-1 cable
Από
12,44 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,88 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12447201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alnair 5000 mAh 10W recycled plastic Type-C power bank with built-in flip stand and 2-in-1 cable"
The Alnair power bank is a compact and practical charging solution made from recycled plastic. It features a fixed Type-C docking connector, a built-in foldable phone stand, and an integrated 2-in-1 cable with Lightning/micro-USB connector. With a Type-C input/output port for added flexibility, it’s ideal for keeping your phone charged and supported wherever you go.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 20 x 29 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 20 x 29 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual (30 / Inner carton) |
| Ύψος: | 27mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση