Almanzor multi-purpose workwear bodywarmer with high neck
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,86 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,86 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,91 € |
| Μέγεθος: | L |
|---|---|
| Χρώμα: | Bottle Green |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 39 x 60 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 60 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 650g |
| Μάρκα: | Roly WRK |
| Υλικό: | Woven of Polyester Cotton, 200 g/m2 |
Σύνδεση