Alkes 5000 mAh 12W recycled plastic water resistant power bank with carabiner
Από
11,46 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12447090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alkes 5000 mAh 12W recycled plastic water resistant power bank with carabiner"
Stay powered on the go with the Alkes 5000 mAh power bank, made from recycled plastic. Designed for outdoor use, it features a built-in carabiner and a water-resistant design (IPX5), capable of withstanding low-pressure water jets such as rain. The USB ports are protected by a silicone cover, while the LED indicator displays charging status—ideal for hiking, camping, or everyday travel.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 23 x 37 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 23 x 37 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Βάρος: | 113g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 147mm |
| Πλάτος: | 54mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση