Alkaid 4-port recycled aluminium USB-A and Type-C hub with dual input
Από
5,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446981
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alkaid 4-port recycled aluminium USB-A and Type-C hub with dual input"
The Alkaid 4-port hub, made from recycled aluminium, is a versatile solution for your connectivity needs. With both USB-A and Type-C input connectors, it offers 1× Type-C and 3× USB-A output ports, allowing you to connect multiple devices and transfer data at speeds of up to 480 Mbps. Ideal for expanding the port options on your laptop or desktop.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 23 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 23 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Premium Envelope (100 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471800000000000000000 |
| Βάρος: | 22g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 290mm |
| Πλάτος: | 7mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση