Alina 23" auto open recycled PET umbrella
Από
12,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,32 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10940002
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alina 23" auto open recycled PET umbrella"
Automatic opening umbrella with a recycled PET pongee polyester canopy. Sturdy metal shaft, a high quality frame with fibreglass ribs offering flexibility in windy conditions. Together with the wooden handle, tips, and the recycled PET pongee polyester canopy it offers a more sustainable choice. Available in a wide variety of contemporary colours with an large decoration area on each of the panels.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 87 x 15 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 87 x 15 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 850mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601992000000000000000 |
| Βάρος: | 390g |
| Διάμετρος: | 1020mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PET pongee polyester |
Σύνδεση