Alhena recycled plastic foldeable phone holder with metal desk stand
Από
3,27 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,43 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446790
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alhena recycled plastic foldeable phone holder with metal desk stand"
The Alhena phone holder is a desk accessory made from recycled plastic, with a sturdy metal base. The phone holder features adjustable angles and height, providing a comfortable and customisable viewing experience. Perfect for work or home use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 28 x 37 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 37 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Ύψος: | 29mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909890000000000000 |
| Βάρος: | 178g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | ABS Plastic, Iron |
Σύνδεση