Algol recycled plastic phone stand and fidget toy with bamboo details
Από
1,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446671
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Algol recycled plastic phone stand and fidget toy with bamboo details"
The Algol is a unique phone stand made from recycled plastic and responsibly sourced bamboo. It features a built-in fidget toy with keyboard-style keys to help you stay relaxed and focused. It offers a stable base for your phone while keeping your hands engaged, ideal for work, study, or downtime.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 34 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 25mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4421910000000000000000 |
| Βάρος: | 44g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση