Alfirk recycled plastic foldeable desk phone stand with bamboo details
Από
2,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446401
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alfirk recycled plastic foldeable desk phone stand with bamboo details"
The Alfirk desk phone stand is made from recycled plastic and responsibly sourced bamboo, offering a sturdy and stylish solution for a phone. Its adjustable angles and height ensure a comfortable viewing experience, making it perfect for use at a desk or workspace.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 28 x 37 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 37 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 29mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8505119099000000000000 |
| Βάρος: | 89g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | Bamboo, Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση