Alessio recycled PET ballpoint pen (blue ink)
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,74 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | ITALY |
| Eco: | ναι |
| Ink Color: | Blue |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 60 x 31 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 31 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200000000000000 |
| Βάρος: | 7g |
| Διάμετρος: | 9mm |
| Μάρκα: | Marksman |
| Μήκος: | 140mm |
| Υλικός: | Recycled PET Plastic |
Σύνδεση